Holttestet fedeztek fel a Balatonban

által L Dominik

Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban

2026. június 26-án a Balatonban, Balatonszepezd és Révfülöp között egy fejbe lőtt holttestre bukkantak. A 24.hu értesülései szerint az áldozat öngyilkosságot követett el, ezt egy olvasójukra hivatkozva nyilatkozta a portál.

Bartók Judit, a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője azt nyilatkozta, hogy a rendőrség a közigazgatási rendtartás szabályai szerint fogja kivizsgálni a haláleset körülményeit. A nyomozás célja a tragikus esemény pontos körülményeinek feltárása, ami mindenféle spekuláció elkerülése érdekében nélkülözhetetlen.

A Balaton partján történt esemény sokkolta a helyi közösséget, és újabb figyelmeztetésként szolgálhatott az öngyilkosság megelőzésének fontosságára. A rendőrség arra kéri a környékbeli lakosokat, hogy aki bármilyen információval rendelkezik az esettel kapcsolatban, az haladéktalanul jelentkezzen.

Ezt is kedvelheted